Збір на розмінування території України

Зібрано у відсотках
UAH 50%

Привіт!

Важко описати словами, які страшні страждання пережили наші співвітчизники внаслідок підступної агресії, що накрила нашу країну. В лютому Росія вторглася на українську землю, зриваючи мирне життя і знищуючи все на своєму шляху.

Приватні будинки, які колись були символом затишку та безпеки, тепер перетворилися на завалені руїни. Наші жінки, наші матері, доньки та сестри, були піддані найстрашнішим жахам. Невинні люди стали жертвами насильства і катувань. Це сталося у самому серці нашої країни.

Але нам вдалося зупинити цей кошмар. Тепер наша мета - відновити те, що було знищене і відновити віру у майбутнє. Ми створили благодійний фонд, щоб допомогти тим, кому доведеться починати заново.

Ми хочемо, щоб наші співвітчизники знали, що вони не залишилися сам на сам з цим випробуванням. Запрошуємо вас долучитися до нашої місії і підтримати тих, хто постраждав. Ваша пожертва може стати краплею надії, яка зробить різницю в житті тисяч людей.

Давайте разом відновим надію, гуманітарно розмінуємо території та допоможемо людям повернутися до нормального життя. Зараз саме той момент, коли ми можемо змінити перебіг подій і створити світле майбутнє для всіх нас.

Подаруйте їм надію, задонатіть зараз і допоможіть нам зробити нашу країну сильнішою разом.

З найщирішою вдячністю, Благодійна ограгнізація "Благодійний Фонд "Відчуй"

Проєкт "Птахи"


Мета збору 70 млн гривень, які підуть на побудову двох корпусів по навчанню саперів для сухопутного так і підводного розмінування, що дасть можливості навчати 5 тисяч спеціалістів щорічно. Вартість подудови корпусів 34 млн гривень. Для забезпечення першого випуску 40 мобільних груп гуманітарного розмінування транспортом та обладнанням потрібно 36 млн гривень. Збір буде тривати 6 місяців, до 1 лютого 24 року, саме стільки часу займає будівництво, але ми віримо що закриємо збір раніше та раніше закінчимо будівництво.

Підтдримали